image
Kurumsal Satranç Eğitimi

Kadıköy Satranç: kendi eğitim merkezi, paylaşımlı eğitim merkezleri ve dijital platformlarda okul öncesi dönemden yetişkin grubuna kadar her yaş ve seviyedeki satranç tutkunlarına profesyonel sporculuk yolunda kişiye özel bir eğitim alabilmeleri için özel alt yapılar tasarlayan Türkiye’nin en kapsamlı profesyonel satranç eğitim merkezdir.

İstanbul’un profesyonel en büyük satranç merkezi olarak; İstanbul’da satranç denilince akla gelen ilk yer olmayı, satrancın kalbi olmayı hedeflemek ve satranç severleri ortak paydada birleştirerek kendilerini geliştirmelerini, sosyalleşmelerini sağlayıp tek bir çatı altında toplamayı amaçlamaktayız.

Okul öncesi dönemden yetişkin grubuna kadar; her yaş ve seviye grubuna uygun olarak satranç eğitimi sunarken, satrancın stratejik düşünebilme, denge kurma, zaman yönetimi gibi yetilerini öncelikle öğrencilerimize devamında tüm Türkiye’ye tanıtmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Satranç oyunu ve pazarlama;
Satranç oyuncusu ve pazarlama analistinin
arasında birçok ortak yön
olduğunu biliyoruz.
Ya siz?

Kurumsal şirketlere analitik ve stratejik düşünme, hızlı karar alma, baskı altında doğru karar verme, zaman kontrolü, stres kontrolü ve rakiplerin ataklarına karşı savunma yapma ile ilgili eğitimleri satranç oyunu ile benzerlikler üzerinden anlatarak satış pazarlama kanallarını güçlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Kurumsal Satranç Turnuvaları Kadıköy Satranç olarak kurumsal şirketlere özel online satranç turnuvaları düzenliyoruz. Yaşanılan bu Covid-19 sürecinde; ekip içi birlik ve beraberliğinizi ve motivasyonu arttırmak için eğlenceli, ödüllü turnuvalar düzenliyoruz.

Satranç turnuvalarının kontenjanı ve zaman aralığını size özel düzenleyebiliyoruz. Kurumsal şirketlere özel etkinliklerimiz;

  • Online Satranç Turnuvaları (İstenilirse Youtube canlı yayınıyla birlikte)
  • Online ve ya Fiziksel Satranç-Pazarlama semineri
  • Online Satranç Dersleri